• Pan Wojciech Łukasik przekazał voucher 5x strzyżenie męskie❤️❤️❤️

• 32 Finał WOŚP ❤️❤️❤️

• TRISTAN HOTEL &SPA przekazał nam cztery Voucher na 1 godz.gry w kręgle i voucher o wartości 200zł❤️❤️❤️

• 32 Finał WOŚP ❤️❤️❤️

• Pani Ewelina Baranowska przekazała voucher na pielęgnację ze strzyżeniem❤️❤️❤️

• 32 Finał WOŚP ❤️❤️❤️

• OPHIE BOUTIQUE przekazał nam dwa vouchery o wartości 100zl.i dwa vouchery o wartości 50zl.❤️❤️❤️

• 32 Finał WOŚP ❤️❤️❤️

• FZJOCARE- PANI Karolina Zarzycka przekazała voucher na masaż o wartości 100zł.❤️❤️❤️

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STEGNIE 28.01.2023r.❤️❤️❤️

• 32 Finał WOŚP ❤️❤️❤️

• Willa Joker również w tym roku przekazała nam voucher o wartości 200 zł.❤️❤️❤️

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STEGNIE 28.012023r.❤️❤️❤️

• 32 Finał WOŚP ❤️❤️❤️

• W tym roku dołączyła do nas CASTORAMA GDAŃSK OSOWA, która przekazała voucher o wartości 200zł.❤️❤️

Zapraszamy❤️❤️❤️

• 32 Finał WOŚP❤️❤️❤️

• Pani Daria Combrinck obdarowała nas pięknymi ręcznie robionymi bransoletkami.

• 32Finał WOŚP ❤️❤️❤️

• Państwo Warszewscy przekazali nam Voucher o wartości 100zł. oraz piekne bransoletki.

• 32 Finał WOŚP ❤️❤️❤️

• Pani Angelika Kruczkowska po raz kolejny przekazała nam piękne bransoletki, naszyjniki i kamienie znak zodiaku.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W STEGNIE 28.01.2024 r.❤️❤️❤️

• 32 Finał WOŚP❤️❤️❤️

• Pracownia Terapii Zajęciowej Domu Pomocy Społecznej Mors przekazała na aukcje dwa piekne obrazy i świece.

DZIĘKUJMY❤️❤️❤️

28.01.2024 R. ZESPÓŁ SZKÓŁ W STEGNIE❤️❤️❤️

• Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Dzieci w Pikę Siatkową Dziewcząt

• 13 stycznia 2024 r. w Nowym Dworze Gdańskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Dzieci w Pikę Siatkową Dziewcząt.Nasz zespół uplasował się na IV miejscu. Zawodniczki wykazały się wielką wolą walki i zaangażowaniem w każdą rozgrywaną piłkę.

Paździora Karolina, Makowska Lena, Kłys Hanna, Lew Antonina, Mirowska Iga,Ostrowska Kamila, Kolera Oliwia, Kalitiuk Weronika, Puszczewicz Blanka, Chwała Wiktoria.

Gratulujemy i czekamy na jeszcze większe sukcesy.

• Szanowni państwo

32 Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami

Od poniedziałku 15.01.2024r. zaczniemy prezentować vouchery i gadżety, które już otrzymaliśmy od naszych wspaniałych darczyńców.

Już teraz serdecznie DZIĘKUJEMY❤️❤️❤️

• Podsumowane wyniki klasyfikacji śródrocznej👏👏👏

• W dniu 11.01.2024 r. tj.czwartek odbył się apel, na którym zostały podsumowane wyniki klasyfikacji śródrocznej. Odznaką wzorowego ucznia wyróżnieni zostali uczniowie, którzy uzyskali co najmniej średnią ocen 4,75 i wzorowe lub bardzo dobre oceny z zachowania.

Najwyższą średnią ocen ma klasa 5 , której wychowawcą jest Pani Izabela Haftkowska. Serdecznie gratulujemy.

• Orszak Trzech Króli👑👑👑

• Drodzy Uczniowie i Dzieci, Szanowni Rodzice i Nauczyciele

Za nami I Orszak Trzech Króli. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas i stworzyli cudowną świąteczną atmosferę w dniu Święta Trzech Króli w Stegnie.

Niech i za rok przybędą do nas Trzej Królowie.

Jak tradycja mówi ze Świętem Trzech Króli, rozpoczyna się karnawał. A więc:

KARNAWAŁ CZAS ZACZĄĆ!

Renata Cichosz

• Uczniowie 2a wybrali się na Antarktydę- na stację badawczą im. Zaczarowanej zagrody🐧🐧🐧

• Na dzisiejszych zajęciach klasa 2a praktycznie omawiała lekturę. Uczniowie wybrali się na Antarktydę- na stację badawczą im. Zaczarowanej zagrody. Chłopcy przejęli rolę budowniczych i wspólnie zbudowali zagrodę. Bardzo się ucieszyli, gdy mogli z folii bąbelkowej robić lodowe dekoracje według własnego pomysłu. Dziewczyny natomiast wzięły się za część artystyczną- tworzenie pingwinów w realnych rozmiarach. Choć i tu chłopcy pokazali, że też są kreatywni.

Efekt przerósł nasze oczekiwania.

Anna Kościak