• Rozpoczęcie roku szkolnego🎓🎓🎓

• Drodzy Uczniowie Szanowni Rodzice

Serdecznie zapraszam na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się
            4 września 2023r. o godz. 9.00. Zapraszam także w imieniu Ks. Proboszcza oraz swoim własnym na uroczystą Mszę Świętą, która rozpocznie się o godz. 8.00.

• Zebranie z rodzicami- szkoła

• Szanowni Rodzice

Serdecznie zapraszam do szkoły na spotkanie z dyrektorem i wychowawcami klas I-VIII w dniu 13 września 2023r. na godz. 17.00.

• Organizacja przedszkola 1 września 2023 r.

• Szanowni Rodzice

W związku z rozpoczynającym się r. szk. 2023/2024 informuję, że:

1. Publiczne Przedszkole w Stegnie jest czynne w godz. 6.30-17.00
            2. Opłata za korzystanie z usług przedszkola wynosi 1,30 zł za każdą godzinę pobytu powyżej 5 godzin (tzw. opłata stała).
            3. Dzieci 6 letnie korzystają z usług przedszkola bezpłatnie, bez względu na czas pobytu.
            4. Stawka za wyżywienie (3 posiłki) wynosi 8.50 zł- 20% stawki śniadanie, 60% stawki obiad, 20% stawki podwieczorek.
            5. Zgłaszanie nieobecności dziecka w przedszkolu do godz. 7.30.
            6. Dzieci przyprowadzamy do przedszkola najpóźniej do godz. 8.30.
            7. Dzieci chore nie przychodzą do przedszkola (dbamy o zdrowie wszystkich osób).
            8. Zebranie dla rodziców wszystkich grup odbędzie się 6 września o godz. 17. Podczas spotkania zdecydujecie Państwo o ubezpieczeniu dzieci, o ewentualnym zakupie książek pomocniczych i wyprawki.
            9. Rodzice dzieci 3 letnich przynoszą poszwę i poduszkę wraz z poszewką oraz piżamkę, odzież na przebranie.
            10. Nie przynosimy woreczków na kapcie oraz ręczników.
            11. Przynosimy na miesiąc duży ręcznik papierowy, mokre chusteczki i chusteczki higieniczne oraz kubek, pastę i szczoteczkę do mycia zębów.
            12. O pozostałych sprawach, potrzebach poinformują Państwa wychowawcy grup.
            13. 1 września dzieci dojeżdżające z miejscowości Popowo, Stegienka-Osada i Junoszyno korzystają z autobusu szkolnego wg rozkładu, który będzie wywieszony na poszczególnych przystankach.
            14. 1 września przedszkole jest czynne w godz. 6.30-17.00.

Wykazy dzieci poszczególnych grup będą umieszczone w przedszkolu

25 sierpnia 2023r. godz. 12.