• Dofinansowanie z PFRON w ramach „Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III w 2023 roku”

• Kochane Dzieci, Droga Młodzieży, Szanowni Rodzice

Miło mi poinformować, że Zespół Szkół w Stegnie otrzymał dofinansowanie z PFRON w ramach „Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III w 2023 roku” na modernizację korytarzy w Szkole Podstawowej w Stegnie i na utwardzenie placu przy Publicznym Przedszkolu w Stegnie.

Stąd też będą czekać nas pewne utrudnienia, ale o tym poinformuję w kolejnej wiadomości.

• Boisko sportowe⚽🏀

• Droga Młodzieży

Boisko sportowe przy Szkole Podstawowej w Stegnie jest własnością całej naszej społeczności stegieńskiej. Korzystajcie z niego, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i kultury. Jako zarządca obiektu muszę dbać o czystość i stan techniczny urządzeń i boiska.

Po boisku nie jeździmy rowerami, hulajnogami, motorami i na rolkach. Nie gramy w obuwiu z korkami lub kolcami. Nie rzucamy gum do żucia. Nie jemy na boisku. Swoje „śmieci” zabieramy ze sobą. Nie pijemy alkoholu i nie palimy papierosów i e-papierosów.

Wszyscy dbamy o czystość.

Obiekt jest monitorowany.

Wszelkie przejawy wandalizmu będę umieszczać na Facebook Szkoł i Gminy.